CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC
Číslo produktu DigiKey
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Páska a cívka (TR)
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Řezaná páska (CT)
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 9pF 70 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70 kOhms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (2x1,2)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)
Zátěžná kapacita
9pF