PRG21BC6R8MM1RA
Číslo produktu DigiKey
490-4673-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-4673-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-4673-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRG21BC6R8MM1RA
Popis
PTC RESET FUSE 30V 120MA 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Keramický Vratná pojistka PTC 30V 120 mA Ih Montáž na povrch 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
PRG21BC6R8MM1RA Modely
Kategorie
Max. proud
5.5 A
Výrobce
Murata Electronics
Odpor - 25°C (typická hodnota)
6.8 Ohms
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Napětí - max
30V
Tloušťka (max)
0,043" (1,10mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
120 mA
Vypínací proud (It)
260 mA