PRG21BC4R7MM1RA
Číslo produktu DigiKey
490-4672-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-4672-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-4672-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRG21BC4R7MM1RA
Popis
PTC RESET FUSE 30V 155MA 0805
Podrobný popis
Keramický Vratná pojistka PTC 30V 155 mA Ih Montáž na povrch 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
PRG21BC4R7MM1RA Modely
Kategorie
Max. proud
8 A
Výrobce
Murata Electronics
Odpor - 25°C (typická hodnota)
4.7 Ohms
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Napětí - max
30V
Tloušťka (max)
0,043" (1,10mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
155 mA
Vypínací proud (It)
330 mA