PLT5BPH5013R1SNL
Číslo produktu DigiKey
490-10979-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-10979-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-10979-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLT5BPH5013R1SNL
Popis
CMC 1.8A 2LN 500 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 500 Ohms @ 10 MHz 1,8A DCR 22,1mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PLT5BPH5013R1SNL Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
22,1mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,197" Š (5,00mm x 5,00mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,197" (5,00mm)
Impedance při kmitočtu
500 Ohms @ 10 MHz
Pouzdro
Vertikální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
1,8A