PLT10HH1026R0PNL
PLT10HH1026R0PNL
Číslo produktu DigiKey
490-PLT10HH1026R0PNLTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-PLT10HH1026R0PNLCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-PLT10HH1026R0PNLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLT10HH1026R0PNL
Popis
CMC 6A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 1 kOhms @ 10 MHz 6A DCR 8mOhm (typ.)
Modely EDA/CAD
PLT10HH1026R0PNL Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
8mOhm (typ.)
Stejnosměrné jmenovité napětí
100V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Velikost / rozměry
0,508" D x 0,358" Š (12,90mm x 9,10mm)
Výška (max)
0,370" (9,40mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 10 MHz
Jmenovitý proud (max)
6A