PLT10HH900150PNL
Číslo produktu DigiKey
490-PLT10HH900150PNLTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-PLT10HH900150PNLCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-PLT10HH900150PNLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLT10HH900150PNL
Popis
CMC SMD AEC-Q200
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mOhm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,3mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
300V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Velikost / rozměry
0,508" D x 0,260" Š (12,90mm x 6,60mm)
Výška (max)
0,370" (9,40mm)
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 10 MHz
Jmenovitý proud (max)
15A