PLT10HH101150PNL
Číslo produktu DigiKey
490-12821-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-12821-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-12821-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLT10HH101150PNL
Popis
CMC 15A 2LN 100 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 100 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PLT10HH101150PNL Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,3mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
300V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,508" D x 0,358" Š (12,90mm x 9,10mm)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,370" (9,40mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
Vertikální, 4 PC podložek
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 10 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
15A