PKLCS1212E24A0-R1
PKLCS1212E24A0-R1
PKLCS1212E24A0-R1
Číslo produktu DigiKey
490-5958-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5958-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5958-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PKLCS1212E24A0-R1
Popis
BUZZER PIEZO 1.5V 12X12MM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Převodník, Externě buzený Piezo 1.5 V 2,4kHz 75dB při 1,5V, 10cm Montáž na povrch Pájecí podložky
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PKLCS1212E24A0-R1 Modely
Kategorie
Technologie
Piezo
Výrobce
Murata Electronics
Provozní režim
Jeden tón
Řada
Hladina akustického tlaku (SPL)
75dB při 1,5V, 10cm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Umístění portu
Strana
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Obvody budiče
Převodník, Externě buzený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ vstupu
Signály s nulovým vrcholem
Koncovka
Pájecí podložky
Jmenovité napětí
1.5 V
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,472" Š (12,00mm x 12,00mm)
Napěťový rozsah
12,5V (max.)
Výška při usazení (max)
0,126" (3,20mm)
Kmitočet
2,4kHz