CT12P-25S400-4
Číslo produktu DigiKey
2603-CT12P-25S400-4TR-ND - Páska a cívka (TR)
2603-CT12P-25S400-4CT-ND - Řezaná páska (CT)
2603-CT12P-25S400-4DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT12P-25S400-4
Popis
BUZZER PIEZO 3V 12X12MM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Převodník, Externě buzený Piezo 3 V 1mA 4kHz 70dB při 3V, 10cm Montáž na povrch Pájecí podložky
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CT12P-25S400-4 Modely
Kategorie
Provozní režim
Jeden tón
Výrobce
Challenge Electronics
Hladina akustického tlaku (SPL)
70dB při 3V, 10cm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud
1mA
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Strana
Obvody budiče
Převodník, Externě buzený
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ vstupu
Signál špička-špička
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
3 V
Koncovka
Pájecí podložky
Napěťový rozsah
25V
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,472" Š (12,00mm x 12,00mm)
Kmitočet
4kHz
Výška při usazení (max)
0,110" (2,80mm)