CT12P-30S200-1
Číslo produktu DigiKey
2603-CT12P-30S200-1TR-ND - Páska a cívka (TR)
2603-CT12P-30S200-1CT-ND - Řezaná páska (CT)
2603-CT12P-30S200-1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT12P-30S200-1
Popis
12X12MM SMT 2000HZ
Podrobný popis
Bzučáky Převodník, Externě buzený Piezo 3 V 3mA 2kHz 70dB při 3V, 10cm Montáž na povrch Pájecí podložky
Modely EDA/CAD
CT12P-30S200-1 Modely
Kategorie
Technologie
Piezo
Hladina akustického tlaku (SPL)
70dB při 3V, 10cm
Odebíraný proud
3mA
Umístění portu
Strana
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovité napětí
3 V
Napěťový rozsah
1 ~ 30V
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,472" Š (12,00mm x 12,00mm)
Kmitočet
2kHz
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)