NFM21CC102R1H3D
Číslo produktu DigiKey
490-6976-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-6976-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-6976-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM21CC102R1H3D
Popis
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 50V 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 pF Průchodkový kondenzátor 50V 1 A 0805 (2012 metrický), 3 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NFM21CC102R1H3D Modely
Kategorie
Jmenovité napětí
50V
Výrobce
Murata Electronics
Proud
1 A
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický), 3 PC podložek
Typ
Průchodkový
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Kapacita
1000 pF
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Tolerance
±20%