MA300D1-1
Číslo produktu DigiKey
490-MA300D1-1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MA300D1-1
Popis
ULT SEN RX 300KHZ 50V
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ultrazvukový snímač 300kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MA300D1-1 Modely
Kategorie
Kmitočet
300kHz
Výrobce
Murata Electronics
Jmenovité napětí
50V