H2KA150KA1CD00
Číslo produktu DigiKey
2047-H2KA150KA1CD00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
H2KA150KA1CD00
Popis
UNICTRON A150A - 150KHZ LONG RAN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ultrazvukový snímač 150kHz
Kategorie
Jmenovité napětí
500V
Výrobce
Unictron Technologies Corporation
Úhel paprsku
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Základní číslo produktu
Kmitočet
150kHz