LQM21PZ2R2MC0D
Číslo produktu DigiKey
490-LQM21PZ2R2MC0DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-LQM21PZ2R2MC0DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-LQM21PZ2R2MC0DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQM21PZ2R2MC0D
Popis
FIXED IND 2.2UH 600MA 425 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Vícevrstvý Vodič 600 mA 425mOhm max. 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
LQM21PZ2R2MC0D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
425mOhm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
50MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)