LQM18PN2R2MGHD
Číslo produktu DigiKey
490-14478-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-14478-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-14478-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQM18PN2R2MGHD
Popis
FIXED IND 2.2UH 1.05A 250 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Vícevrstvý Vodič 1.05 A 250mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQM18PN2R2MGHD Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
250mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
70MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0603 (1608 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)
Saturační proud (Isat)
250mA