GRM188R71A334KA61D
Číslo produktu DigiKey
490-6419-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-6419-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-6419-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM188R71A334KA61D
Popis
CAP CER 0.33UF 10V X7R 0603
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.33 µF ±10% 10V Keramický kondenzátor X7R 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
GRM188R71A334KA61D Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)