C0603C334J4RACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C0603C334J4RACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0603C334J4RACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0603C334J4RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0603C334J4RACTU
Popis
CAP CER 0.33UF 16V X7R 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.33 µF ±5% 16V Keramický kondenzátor X7R 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
C0603C334J4RACTU Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)