GRM1885C2A121JA01D
Číslo produktu DigiKey
490-1353-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1353-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1353-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM1885C2A121JA01D
Popis
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0603
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 pF ±5% 100V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
GRM1885C2A121JA01D Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)