GRM033C71C104KE14D není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Murata Electronics
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Murata Electronics
Skladem : 156 064
Katalogový list
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.1 µF ±10% 16V Keramický kondenzátor X7S 0201 (0603 metrický)