GRT033C71C104KE01J
Číslo produktu DigiKey
490-GRT033C71C104KE01JTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-GRT033C71C104KE01JCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-GRT033C71C104KE01JDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRT033C71C104KE01J
Popis
CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 16V Keramický kondenzátor X7S 0201 (0603 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GRT033C71C104KE01J Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,013" (0,33mm)