DSS1NB32A331Q91A
Číslo produktu DigiKey
490-9792-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-9792-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSS1NB32A331Q91A
Popis
FILTER LC(T) 330PF TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LC (typ T) EMI filtr 3rd Objednávka Dolní propust 1 Kanál C = 330pF 6 A Radiální - 3 přívody
Kategorie
Hodnoty
C = 330pF
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovité napětí
100V
Velikost / rozměry
0,335" D x 0,138" Š (8,50mm x 3,50mm)
Výška
0,295" (7,50mm)
Proud
6 A