DSS1NB32A101Q91A
Číslo produktu DigiKey
490-9787-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-9787-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSS1NB32A101Q91A
Popis
FILTER LC(T) 100PF TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LC (typ T) EMI filtr 3rd Objednávka Dolní propust 1 Kanál C = 100pF 6 A Radiální - 3 přívody
Kategorie
Hodnoty
C = 100pF
Výrobce
Murata Electronics
Ochrana ESD
Ne
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Jmenovité napětí
100V
Typ
Dolní propust
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řád filtru
3rd
Pouzdro
Radiální - 3 přívody
Technologie
LC (typ T)
Velikost / rozměry
0,335" D x 0,138" Š (8,50mm x 3,50mm)
Počet kanálů
1
Výška
0,295" (7,50mm)
Proud
6 A