DLW5BTM101TQ2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLW5BTM101TQ2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLW5BTM101TQ2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLW5BTM101TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW5BTM101TQ2L
Popis
CMC 6A 2LN 100 OHM SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 100 Ohms @ 100 MHz 6A DCR 13mOhm
Modely EDA/CAD
DLW5BTM101TQ2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
13mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,197" Š (5,00mm x 5,00mm)
Typ filtru
Výkon, Vedení signálu
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
6A