LCF201202A900TG
Číslo produktu DigiKey
F10175TR-ND - Páska a cívka (TR)
F10175CT-ND - Řezaná páska (CT)
F10175DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LCF201202A900TG
Popis
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LCF201202A900TG Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
100mA
Výrobce
Littelfuse Inc.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
4Ohm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,033" (0,85mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
0805 (2012 metrický), 4 přívodů
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz