DLW43SH510XK2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLW43SH510XK2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLW43SH510XK2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLW43SH510XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW43SH510XK2L
Popis
CMC 51UH 230MA 2LN SMD AEC-Q200
Podrobný popis
51 µH @ 1 MHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 230mA DCR 1Ohm
Modely EDA/CAD
DLW43SH510XK2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška (max)
0,110" (2,80mm)
Indukčnost při kmitočtu
51 µH @ 1 MHz
Jmenovitý proud (max)
230mA