ACS37002LMCATR-090B5
Číslo produktu DigiKey
620-ACS37002LMCATR-090B5TR-ND - Páska a cívka (TR)
620-ACS37002LMCATR-090B5CT-ND - Řezaná páska (CT)
620-ACS37002LMCATR-090B5DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS37002LMCATR-090B5
Popis
CURRENT SENSOR HE 90A 16-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 90A 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kategorie
Linearita
±0,75%
Mfr
Přesnost
±1,75%
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Doba odezvy
2,5µs
Pro měření
DC
Odebíraný proud (max)
18mA
Typ snímače
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Měřený proud
Polarizace
Obousměrný
Počet kanálů
1
Způsob montáže
Výstup
Proporcionální, Napětí
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Citlivost
22,2mV/A
Dodávaná velikost pouzdra
16-SOIC
Kmitočet
400kHz