DLW43SH110XK2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLW43SH110XK2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLW43SH110XK2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLW43SH110XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW43SH110XK2L
Popis
CMC 11UH 360MA 2LN SURFACE MOUNT
Podrobný popis
11 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 360mA DCR 500mOhm
Modely EDA/CAD
DLW43SH110XK2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
500mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška (max)
0,110" (2,80mm)
Indukčnost při kmitočtu
11 µH @ 100 kHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
360mA