BLM15AG221SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-5178-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5178-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5178-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM15AG221SN1D
Popis
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
220 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 450mA 290mOhm
Modely EDA/CAD
BLM15AG221SN1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
290mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Impedance při kmitočtu
220 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
450mA