DLW31SN222SQ2L
Číslo produktu DigiKey
490-1070-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1070-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1070-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW31SN222SQ2L
Popis
CMC 200MA 2LN 2.2 KOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 2.2 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 1,2Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLW31SN222SQ2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,2Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,083" (2,10mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Impedance při kmitočtu
2.2 kOhms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
200mA