MM5Z9V1ST1G
Číslo produktu DigiKey
488-MM5Z9V1ST1GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-MM5Z9V1ST1GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-MM5Z9V1ST1GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM5Z9V1ST1G
Popis
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 9.1 V 500 mW ±2% Montáž na povrch SOD-523
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MM5Z9V1ST1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 nA @ 6 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±2%
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
15 Ohms