DLP11TB800UL2L je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Murata Electronics
Skladem : 7 339
Katalogový list
MFR Recommended
Murata Electronics
Skladem : 0
Katalogový list
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 80 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,88Ohm
DLP11TB800UL2L
Číslo produktu DigiKey
490-5574-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5574-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP11TB800UL2L
Popis
CMC 100MA 2LN 80 OHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
DLP11TB800UL2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,88Ohm
Výrobce
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
0,049" D x 0,039" Š (1,25mm x 1,00mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,014" (0,35mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
0504 (1210 metrický), 4 přívodů
Impedance při kmitočtu
80 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
100mA