DLP11SN900HL2L je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Murata Electronics
Skladem : 151 685
Katalogový list
Similar
Panasonic Industry
Skladem : 11 039
Katalogový list
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1,88Ohm