EXC-24CE900U
Číslo produktu DigiKey
P12972TR-ND - Páska a cívka (TR)
P12972CT-ND - Řezaná páska (CT)
P12972DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EXC-24CE900U
Popis
CMC 160MA 2LN 90 OHM SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 1,75Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EXC-24CE900U Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,75Ohm
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,049" D x 0,039" Š (1,25mm x 1,00mm)
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
0504 (1210 metrický), 4 přívodů
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
160mA