CSTLS20M0X53-A0
Číslo produktu DigiKey
490-6002-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-6002-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSTLS20M0X53-A0
Popis
CERAMIC RES 20.0000MHZ 15PF T/H
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 MHz Keramický Rezonátor Vestavěný kondenzátor 15 pF ±0,2% 50 Ohms -20°C ~ 80°C Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSTLS20M0X53-A0 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Vlastnosti
Vestavěný kondenzátor
Výrobce
Murata Electronics
Kapacita
15 pF
Řada
Impedance
50 Ohms
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-20°C ~ 80°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Keramický
Pouzdro
Radiální - 3 přívody, 2,50mm rozteč
Kmitočet
20 MHz
Velikost / rozměry
0,217" D x 0,118" Š (5,50mm x 3,00mm)
Kmitočtová stabilita
±0,2%
Výška
0,256" (6,50mm)
Kmitočtová tolerance
±0,5%