PIC16F628-20/P
Číslo produktu DigiKey
PIC16F628-20/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F628-20/P
Popis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 18-PDIP
Modely EDA/CAD
PIC16F628-20/P Modely
Velikost paměti EEPROM
128 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
224 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
18-PDIP
Konektivita
UART/USART
Pouzdro
18-DIP (0,300", 7,62mm)