BLM31SN500BH1L
Číslo produktu DigiKey
490-BLM31SN500BH1LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLM31SN500BH1LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLM31SN500BH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM31SN500BH1L
Popis
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
Podrobný popis
50 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 12A 1,6mOhm
Modely EDA/CAD
BLM31SN500BH1L Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,6mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Výška (max)
0,051" (1,30mm)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
50 Ohms @ 100 MHz
Vlastnosti
Automobilový průmysl
Jmenovitý proud (max)
12A