BLM31KN271SN1L
Číslo produktu DigiKey
490-16527-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-16527-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-16527-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM31KN271SN1L
Popis
FERRITE BEAD 270 OHM 1206 1LN
Podrobný popis
270 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 4,5A 16mOhm
Modely EDA/CAD
BLM31KN271SN1L Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
4,5A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
16mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,071" (1,80mm)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
270 Ohms @ 100 MHz