BLM31KN102SN1L
Číslo produktu DigiKey
490-16521-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-16521-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-16521-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM31KN102SN1L
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 2A 75mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLM31KN102SN1L Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
2A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
75mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,071" (1,80mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz