BLM21SP700SZ1D
Číslo produktu DigiKey
490-18603-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-18603-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-18603-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM21SP700SZ1D
Popis
FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN
Podrobný popis
70 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 6A
Modely EDA/CAD
BLM21SP700SZ1D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
6A
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
70 Ohms @ 100 MHz