BLM18HE152SH1D není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Murata Electronics
Skladem : 67 431
Katalogový list
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 500mA 500mOhm
BLM18HE152SH1D
Číslo produktu DigiKey
490-BLM18HE152SH1DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLM18HE152SH1DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLM18HE152SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM18HE152SH1D
Popis
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLM18HE152SH1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
500mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
1.5 kOhms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
500mA