BLM18EG101TH1D
Číslo produktu DigiKey
490-BLM18EG101TH1DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLM18EG101TH1DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLM18EG101TH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM18EG101TH1D
Popis
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
BLM18EG101TH1D Modely
Kategorie
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz
Výška (max)
0,026" (0,65mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)