PDS3200-13 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PDS3200-13 |
Popis | DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI 5 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 40 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 200 V 3A Montáž na povrch PowerDI™ 5 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PDS3200-13 Modely |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 10 µA @ 200 V |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 200 V | Provozní teplota - přechod -65°C ~ 150°C |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 3A | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 780 mV @ 3 A |