BLM15VM150BH1D
Číslo produktu DigiKey
490-BLM15VM150BH1DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLM15VM150BH1DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLM15VM150BH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM15VM150BH1D
Popis
FERRITE BEAD 15 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 900mA 245mOhm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
245mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
15 Ohms @ 100 MHz
Vlastnosti
Automobilový průmysl
Jmenovitý proud (max)
900mA