BLF03RD501GZED
Číslo produktu DigiKey
490-BLF03RD501GZEDTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLF03RD501GZEDCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLF03RD501GZEDDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLF03RD501GZED
Popis
FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN
Podrobný popis
500 Ohms @ 2.4 GHz 1 Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 500mA 360mOhm
Modely EDA/CAD
BLF03RD501GZED Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
360mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,016" (0,40mm)
Impedance při kmitočtu
500 Ohms @ 2.4 GHz
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Jmenovitý proud (max)
500mA