BLM15PE121SH1D
Číslo produktu DigiKey
490-BLM15PE121SH1DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLM15PE121SH1DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLM15PE121SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM15PE121SH1D
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 1,5A 90mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLM15PE121SH1D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1,5A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
90mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)