M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
Číslo produktu DigiKey
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RTR-ND - Páska a cívka (TR)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RCT-ND - Řezaná páska (CT)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
Popis
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
67 Poloha Samice Konektor M.2 (NGFF) mini karta Zlatá 0,020" (0,50mm) Černá
Kategorie
Vlastnosti
Vedení desky, Klíčovaný
Výrobce
Adam Tech
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Koncovka
Pájecí materiály
Stav součásti
Aktivní
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Typ karty
M.2 (NGFF) mini karta
Povrch kontaktu
Zlatá
Pohlaví
Samice
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Počet pozic
67
Barva
Černá
Tloušťka karty
0,031" (0,79mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet řad
2
Materiál - izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Rozteč
0,020" (0,50mm)