BLM15BB121SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-1008-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1008-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1008-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM15BB121SN1D
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 300mA 550mOhm
Modely EDA/CAD
BLM15BB121SN1D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
300mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
550mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz