BLE32PN300SN1L
Číslo produktu DigiKey
490-9566-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-9566-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-9566-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLE32PN300SN1L
Popis
FERRITE BEAD 30 OHM 1210 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1210 (3225 metrický) 10A 1,6mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLE32PN300SN1L Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
10A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,6mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1210 (3225 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,087" (2,20mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Impedance při kmitočtu
30 Ohms @ 100 MHz