BLA31AG601SN4D
Číslo produktu DigiKey
490-1001-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1001-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1001-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLA31AG601SN4D
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 4 Feritový korálek 1206 (3216 metrický), Pole, 8 PC podložek 100mA 350mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLA31AG601SN4D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
350mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Pouzdro
1206 (3216 metrický), Pole, 8 PC podložek
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Výška (max)
0,039" (1,00mm)
Počet vedení
4
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
100mA