AN868-915A-10HRA
Číslo produktu DigiKey
881-1242-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AN868-915A-10HRA
Popis
RF ANT 868/915MHZ WHIP TILT 8"
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
868MHz, 915MHz ISM, LoRa Prut, Náklon Anténa RF 868MHz ~ 915MHz 3dBi RP-SMA samičí Montáž konektoru
Kategorie
Typ antény
Prut, Náklon
Výrobce
Multi-Tech Systems Inc.
Počet pásem
2
Balení
Hromadné balení
Zisk
3dBi
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
RP-SMA samičí
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM
Způsob montáže
Montáž konektoru
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Výška (max)
8,000" (203,20mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
868MHz, 915MHz
Aplikace
ISM, LoRa
Kmitočtový rozsah
868MHz ~ 915MHz